La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

11

Dembele, Griezmann, Filipek czyli jak spalić w piecu prawie 0,5 miliarda Euro a sportowo nie otrzymać prawie nic... Liczę chociaż na odzyskanie tych 40 z Atletico i 30 z Aston bo Dembuś to pewnie i tak odejdzie i tyle go u nas widzieliśmy....

5

@Coutinho007 Bartomeu Barcelonski Robin Hood

3

@Coutinho007 Cou też ma chyba 40 zapis wykupu.

2

@Gaucho Pewnie i 30 nie pogardzą byle tylko pozbyć sie zbędnego balastu.

0

@Coutinho007 Te 40 mln to Atletico może wydać po dwóch latach wypożyczenia. Wtedy będzie musiało go wykupić. W tym roku trudno powiedzieć, czy go wykupią, tym bardziej że mogą tę decyzję przesunąć na następny rok.

0

@Hubsao Wg ciebie te transfery były słabe w tamtym okresie? Bo wg mnie każdy się jarał, że takie kozaki do nas przychodzą (Cou i Dembele), bo Griezmann był niezrozumiałym posunięciem.

0

@AlexDark00 ja cieszyłem się z Coutinho :) wiedziałem że Dembele to dzieciak który robi kwas w każdym zespole a Griezmanna osobiście nie lubie :) ale i też tu nie pasował.

1

@Hubsao No właśnie, dało się je zrozumieć. Sam cieszyłem się, że przychodzi Cou(jeden z najlepszych piłkarzy PL) i Dembele (Jeden z najlepszych piłkarzy Bundesligi ). Co do Griezmanna to też go nie lubiłem po tych akcjach z filmem, czy słowach o siedzeniu przy jednym stole z Messim i ceerem, ale mu kibicowałem, jak każdemu kto przychodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?