La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

1

Djokovic ponownie zatrzymany w Park Hotel do czasu jutrzejszej roprawy.

Prawnicy Serba zalatwili podobno ze jutrzejsze posiedzenie odbedzie sie przed calym skladem sedziowskim - 3 osobowym a nie jednym sedzia.

@Encore @kewin @NekroBarca94

0

@mekston Widzę po Twoich postach, że jesteś na bieżąco ze sprawą Djokovica. Orientujesz się jakie są szanse, że zagra w AO? Czytałem, że decyzja ministra ma być ostateczna, a wygląda na to, że sąd ponownie zdecyduje.

1

@Barcanajlepszyteam do tej pory sedziowie pokazywali ze nie sprzyjali wladzy wykonawczej i nawet takie “male” decyzje sa uklonem w strone Serba.

Natomiast pytanie na ile sedziowie moga zakwestionowac powod deportacji - tego nie wiem - jesli moga stwierdzic ze Djoko mial wazne dokumenty i strach przed protestami to nie jest wystarczajace (prawnicy Djoko wyjasniali ze wydalenie to go tez moze uruchomic fale prostestow) to szanse Novaka rosna. Jesli tutaj pole prawne jest ograniczone i swoboda ministra jest taka ze nie musialby powodu podawac to ciezka sprawa.

konto usunięte

0

@mekston Pomyliłeś mój nick :D

0

@TheNekro94 faktycznie :) poprawiam @TheNekro94 ;)

konto usunięte

0

@mekston Nie interesuje się tenisem tzn. nie oglądam, nie znam się, znam nazwiska tych najbardziej znanych i kiedyś miałem virtual tennis na PS ;) W tym całym dymie słabe dla mnie też jest to, że tenisiści biorący udział w AO (chyba, że coś przeoczyłem) nie wspierają swojego kolegi tylko jeszcze propsują (tutaj widziałem wypowiedź Murraya wczoraj) działania rządu, że no trzeba się zaszczepić to trzeba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?