La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1559 Culés

16

Absurdem ze sprawą Djokovicia jest to, że siedzi w tym areszcie .... zdrowy .... i teraz jakby zachorował, to zachorowałby w Australii tam się zarażając :) w której już pierdnąć bez pozwolenia nie można :)

3

@Tomason Ponad 70 lat minęło od wojny a ludzkość zamiast wyciągnąć wnioski to zgadza się na zamordyzm we własnym kraju wprowadzonym przez rządzących z powodu wirusa którego śmiertelność jest ciut wyższa niż zwykłej grypy xD Polecam filmik o tym co zbrodniarz wojenny wprowadzał Polakom w WLKP porównajcie z tym o co walczą covidianie wobec osób niezaszczepionych...

https://www.youtube.com/watch?v=Rt3x1qLW21g&ab_channel=ObliczaXXWieku

1

@Tomason absurdem jest to że gość myśli że może więcej bo jest jednym z najlepszych tenisistów w historii. Bardzo dobrze że austalijczycy tak postępują.

1

@Ls0811 Przecież zapewniali że jak ktoś ma medyczne przeciwskazania, ozdrowieńca etc to może zagrać. I 25 tenisistów tak dopuścili. Z Djokoviciem są problemy, bo otwarcie sprzeciwił się obowiązkowi szczepień. Tyle.

0

@kamilo0066 No tak, a jego niby oświadczenia że był zarażony w połowie grudnia, gdy w tym czasie sobie jeździł po świecie i bywał na jakichś uroczystościach to jak należy traktować? Może inni przekazali prawdziwe informacje i wyniki, a nie jakieś kłamstwa.

0

@kamilo0066 bzdura. Są problemy bo nakłamał w kwestii przechoroowania , mając covid podróżował i udzielał wywiadów

0

@Ls0811 Tyle, że podobno oficjalnie to wcale nie te kwestie są powodem anulowania wizy. Sąd to zresztą oceni.

0

@Ls0811 Rząd ponownie cofnął mu wizę ponieważ twierdzą, że będzie zagrażał ludziom epidemiologicznie oraz jego obecność wzmocni lobby tak zwane "antyszczepionkowe" śmiech na sali. Jak się zarazi to w Australii i to będzie dowód, że zamordyzm tam nic nie daje.

« Powrót do wszystkich komentarzy