La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

0

Jakby Giannis zdobył 3 MVP na przestrzeni 4 lat to by było niezłe osiągnięcie a ma dopiero 28 lat. https://mobile.twitter.com/TheNBACentral/status/1481993654604603397

0

@Encore pozycja JA Moranta i LBJa za nisko. Zdecydowanie powinni być wyżej, chyba że ja źle interpretuje zasady tego rankingu

0

@Encore a ja pytam gdzie jest Zach? ;-)

0

@Encore Jokic, Embiid za wysoki, DeRozan ma super sezon, ale jest tak wysoko bo jest na niego teraz hype przez te gamwinnery

1

@michal26 No dziwne to trochę że Denver ma podobny bilans do Lakers a jednak o LeBronie cisza

2

@Encore Nie rozumiem pozycji Jokicia. Wiadomo że ma wielki wpływ na grę Denver, ale wyniki za tym nie idą. Rzadko rzuca też +30 w meczu jak to było w zeszłym sezonie. Zdecydowanie za wysoko jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?