La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

0

Jest jakiś odpowiedni brytyjski lub amerykański odpowiednik Wykopu,by poćwiczyć sobie angielski?

2

@tomek8756 excavation :) No a tak serio to Reddit.

3

@tomek8756 W wykopem i angielskimi odpowiednikami to tylko zepsujesz sobie mózg i myślenie, czytaj wiadomości, testy naukowe albo popularnonaukowe

konto usunięte

2

@tomek8756 digup.com

konto usunięte

1

@tomek8756
- Może powtórzymy angielski?
- : Nie, no co ty
- : A odmień „być”.
- : No, daj spokój.
- : No odmień, no.
- : Weź się, tato
- : No. Bo nie odmienisz.
- : Taa, nie odmienię.
- : No to odmień. No: I.
- :I.
- :Am.
- :Am.
- :I am.
- : No wiem, I am.
- :You are.
- :You are. No, sam powiem.
- : Ale nie mówisz.
- : Bo ty...
- : Co ja? Co ja?
- : Mnie stresujesz.
- : Ja cię stresuję, k...?! Uczysz się tego piąty rok w szkole i na kursach, i wszystko to jak krew w piach!
- : Taa, krew, od razu.
- : I bo czego to jest odmiana?
- : No jak czego?
- : No, jakiego słowa?
- : No słowa, normalnie.
- : Posiłkowego!
- : No.
- : Jakiego?!
- : Posiłkowego.
- : Jakiego posiłkowego?! To...
- :Am?
- :To be, k...., or not to be! O tym też nie słyszałeś?!( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 @IronSanHybrid Dzięki Panowie,obczaje sobie te strony :p

1

@Barca1992 Klasyk :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?