La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

3

„Hitler i narkotyki”. Ciekawy dokument był dzisiaj na kanale WP. Osobisty lekarz podawał kanclerzowi codziennie, na energię, zastrzyk mieszankę glukozy, witamin i hormonów z… nasienia byka. Redbull? Przeciwbólowo Eukodal, a żeby zasnąć barbiturany. Pod koniec wojny Hitler miał być wręcz zachwycony kokainą. H. Goring był uzależniony od morfiny, a Mussolini od opium. Żołnierze niemieccy już podczas najazdu na Polskę dostawali Pervitin, tabletki na bazie metaamfetaminy. Niemieccy załoganci łodzi podwodnych dostawali gumę do żucia… z kokainą, oczywiście... Żołnierze amerykańscy dostawali tabletki z amfetaminą. Brytyjczycy, czołgiści armii Montgomery’ego dostawali stymulanty na pobudzenie. Wywalili armię gen. Rommela z Afryki, więc towar musiał być dobry. WWII wojna narkomanów.

Osobiście jestem przeciw legalizacji narkotyków.

0

@John_Doe
Ciekawe czy nasi coś brali?
O wermachcie słyszałem ale o amerykańskich żołnierzach nie.
Jeśli mieli by zalegalizować to i tak tylko te tak zwane miękkie narkotyki.
Niech każdy będzie kowalem swojego losu.
Moim zdaniem to jest bez różnicy czy dzień w dzień walisz ameryę bądź beton a ten co codziennie litra wódy wprowadza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?