- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
7
Ach te kobiety z Tindera...nigdy im nie dogodzisz :p
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16416485289flYnI9NWQUCbLCiJRikTa.jpg
@CatalanDream @patry295
0
@tomek8756 Autoblok czy co tam dla takiej tępej dzidy :D
0
@tomek8756 ty to Magda ?
0
@tomek8756 To raczej Badoo, a nie Tinder. ;) Ale pod względem raka jakiego można tam spotkać, to jedno i to samo. :D
3
@tomek8756 XD męzczyzny szuka, to brzmi jakby szukała sponsora czy chłopa na pokaz niz miłości, pusta baba.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak,tak, bardziej chodziło mi o typ aplikacji :p
A kolega miał kiedyś konto na Tinderze/Badoo? :p
1
A myślisz że skąd na 5ke dzieci? Mają 6 matek @tomek8756
0
@Ghotti Nie widziałem, że z kolegi @Ojciec5tkidzieci to taki dobry klient :p
Chyba muszę udać sie lekcje podrywu w Tinderze :l
1
@Ghotti Ej, ej! Bez pomówień proszę z tymi sześcioma matkami! :P
@tomek8756 Jak byłem wolny to wtedy portal sympatia był monopolistą jeśli chodzi o internetowy "rynek" matrymonialny i tam owszem, miałem konto. Tinder i Badoo na swoim telefonie nie miałem, ale wiem doskonale jak to działa. Ba, czasem nawet widzę te różne idiotyczne opisy (typu "tylko 180cm"), bo mam znajomego co korzysta z Tindera i mi pokazuje. :D
0
@tomek8756 Brzmi trochę jak samotna matka z 2 dzieci xD
0
@tomek8756 Laska bez mózgu, ale "siemanko" na dzień dobry, to raczej słaba reklama siebie.
0
@Ojciec5tkidzieci znajomego ;> a czy moderacja nie musi zmienić nicku na 6kidzieci? ;>
0
@Ghotti Jak trzeba będzie to poinformuję Moderację. Spokojnie. ;)