La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

3

Dobra biorę to Monopoly na poważnie ;) W związku z tym poczyniłem grubą inwestycję: https://ibb.co/tCZF2GY

@clyde @Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @Kinginiesta

1

@IronSanHybrid Też myślałem nad tym, ale nie zrezygnuje z doznań związanych z dźwiękiem przestrzennym. Gdyby nie to to pewnie bym sobie kupił ;)

konto usunięte

0

@IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 a jak to jest?
Te sa na bluetooth i Ci sie normalnie połącza, a ja nie moge moich zwyklych od xiaomi parowac z ps5 bo wyskakuje komunikat ze nie obsluguje bezprzewodowych :D

1

@Rust_Cohle Nie, te by działały potrzebują adaptera który jest w zestawie. Specjalnie to robią by golić frajerów.

1

@IronSanHybrid poważny gejmer się robisz Ajron :D

1

@IronSanHybrid a na wormsy i uch to piniendzów nie ma

0

@clyde Nie ma to tamto :)

0

@Transu96 No ile razy mam Ci mówić, że nie mam kompa z windowsem xD

0

@IronSanHybrid a na kompa to piniendzów nie ma

0

@Transu96 Mam maczka.

0

@Rust_Cohle Masz dołączony "dongel" który wpinasz w USB, taka sama zasada jak w przypadku bezprzewodowych myszy czy klawiatur. Taki dongelek możesz sobie wpiąć do laptopa i słuchać bezprzewodowo muzyki też np.

0

@IronSanHybrid w maczku to są nuggetsy

konto usunięte

1

@IronSanHybrid @clyde @MesQueUnClub_87 ja zastosuje taktyke szczescia nowicjusza.

Bez zadnego przygotowania was rozwalam jutro.

1

@Rust_Cohle Gra polega na rzucaniu kostką, więc szczęście ma dość spore znaczenie nawet dla weteranów :D

1

@Rust_Cohle No zobaczymy czy jutro taki kozak będziesz phi...

1

@Rust_Cohle @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid widziałam pionka w kształcie pieska rezerwuje go xD

0

@clyde A ja się do Upleya nie mogę zarejestrować xD

0

@clyde Dobra mam, ja biere statek ;)

0

@IronSanHybrid wbiertal w statki dostałeś ode mnie i teraz jeszcze statek na pionka bierzesz, gen przegrywa u ciebie wiecznie żywy widzę

0

@Transu96 xDDDD po dupie dostałeś i w statki i w państwa miasta i do dziś kwiczysz xD. Nie wspomnę już o Twoim ograniczonym zasobie słów w tej drugiej grze.

0

@IronSanHybrid pogódź się z porażką, a państwa-miasta czy co to za gra była jechałeś z googlem, nikt normalny takich haseł by nie podawał

0

@Transu96 XDDDDDDD

konto usunięte

1

@IronSanHybrid @clyde @MesQueUnClub_87 gdzie sie zgadywac bedziemy?
Tu? Czy jakas grupa na whatsuppie?

@Transu96 spokojnie. Tym statkiem dzisiaj to bedzie raczej Titaniciem.

2

@Rust_Cohle może być tu bo nie mam whatsuppa albo impreza na PS.

0

@Rust_Cohle tak jak @clyde pisze.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid to na 20:00 tak?

1

1

@MesQueUnClub_87 o 20 masz Pan być ;)

1

@IronSanHybrid Będę. Cały dzień siedzę w domu dzisiaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?