La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

6

LeBron i Edwards po 100 meczach w NBA. @fart @BartqRKO @magister97r


2

@Encore ciekawe czy Edwards to wczesnorozwojowiec, czy normalny czy późno rozwojowy.
LeBron przez 19 lat utrzymał staty.
To o czym piszę, to np. porównanie Neymara i Messiego. Zobacz jakie staty miał kiedyś Neymar a jakie ma teraz ;)

2

@michal26 No Edwards ma spory potencjal ale oby ta organizacja go nie zniszczyła

1

@Encore ciekawe kto ma najwięcej trójek po rozegraniu pierwszych 100meczy. Zakładam, że Edwards może być wysoko w tym

1

@FCB24 w sensie kto ogólnie ma najwięcej?
Typuje Stepha Currego.

0

@michal26 Szef chyba nie bo on nie odpalał w mlodym wieku

0

@michal26 z tego co kojarzę, to Steph dopiero w trzecim sezonie odpalał trójki. Zakładam, że po pierwszych 100mecxach najwięcej trójek może mieć Young

konto usunięte

2

@FCB24 @Encore @michal26 Tak to wygląda po pierwszych 100 meczach w NBA.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?