- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1614 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1614 Culés
2
Jeśli Dembele przejdzie do Newcastle to udowodni, że nie ma żadnych ambicji, tylko zależy mu jedynie na kasie. No bo jak inaczej nazwać zamianę z jednego z najsłynniejszych klubów świata na spadkowicza Premier League? Oczywiście pieniądze też są ważne, ale nie powinny być jedynym motorem napędowym zawodnika, powinno mu też zależeć na sukcesach. Jeśli piłkarza nie obchodzi nic poza pieniędzmi, to dla mnie jest jak taka prostytutka, dla której nie jest ważna własna godność, liczą się tylko pieniądze.
0
@Pawlak1992 To juz spadli ligi, kurde nie wiedziałem xd
0
@Pawlak1992 Po pierwsze tam jest na tyle ciasno, że za chwilę mogą być kilka miejsc nad strefą. Drużynę mają zdecydowanie na utrzymanie się, może zmiana trenera pomoże. Po drugie, jeśli wierzyć plotkom, bo skoro Ty uwierzyłeś w transfer do Newcastle, to ja wierze w to co piszą pismaki dzisiaj. Mianowicie, że Dembele był skłonny zmniejszyć swoją pensję o połowę, więc już argument o kasie jest nieaktualny. Poczekajmy z osądami nad Dembele w sprawie nowego kontraktu i poczekajmy na spadkowiczów w Anglii. Mamy grudzień.
1
@Pawlak1992 niemożliwe pójdzie do roboty gdzie więcej płacą szok :D
Sam bym tak zrobił. Facet do 32 roku życia pobiega poleży później emeryturka i życie jak w Madr...
0
@Rekin_bialy Bo jesteś człowiekiem bez ambicji.
0
@escarabajo Nawet jeśli się utrzymają, to nie jest to drużyna, z którą można walczyć o jakiekolwiek trofeum. Barcelona natomiast, przy kilku wzmocnieniach znów będzie się liczyć w walce przynajmniej o trofea krajowe.