La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1014 Culés

0

Dopiero wróciłem do domu, co się wydarzyło tym razem z Dembele?

2

@JimMorrisonFCB Chce kosmicznej pensji za przedłużenie umowy przez co nie można przez FFP zarejestrować Ferrana. Oby się to rozwiązało, dla mnie najlepiej to puścić już w zime tych ekhm co mają kosmiczne pensje a nic nie wnoszą do drużyny.

0

@Coutinho007 Ale w sensie, żeby przystać na ultimatum francuza?

1

@Transu96 @Coutinho007 no to ładny jazz

0

@MesQueUnClub_87 W żadnym wypadku nie przystawać na to nie można, puscić w zimę może ktoś wybuli za niego te 15 baniek nawet i będzie spoko

0

@JimMorrisonFCB Nie pierwszy z Dembele ale tym razem on i jego agent przeszli samych siebie...

1

@Coutinho007 No, też tak sądzę, trzeba się wreszcie od niego uwolnić.

1

@MesQueUnClub_87 Jeżeli taka jest sytuacja niech idzie se gdzieś do Chin bo i tak mu nikt takiej kasy nie da, za chwile jak Ben Arfa skończy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?