La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 944 Culés

1

Robi się dość tloczno w Ataku jak i gęsto w Pomocy.
Atak:Ansu, Abde , Depay Dembele, Torres, Braithwait, LDJ.Demir, Collado.
Pomoc : Coutinho, Nico, Puig, Gavi , Busi , FDJ, Pedri
Z Ataku musi odejść przynajmniej ostatnia 3ka, co jest możliwe, a z pomocy fajnie gdyby odszedł Coutinho. Chociaż i tak nie wiem jak to poukładać.. jeśli będą wszyscy zdrowi to jakoś ciężko sobie wyobrazić żeby Ansu, Dembele, Depay czy Torres chcieli siedzieć na ławce a w Pomocy to już wgle Kosmos ...
Busi, FDJ , Nico, Pedri, Gavi i każdy pewnie będzie chcial gra w pierwszym składzie ;D robi się mega fajnie i ciekawie, będzie dużo walki o miejsce w składzie ;)

0

@kaamil1910 Demir, LDJ, Collado na wylocie. Braithwaite pewnie pozostanie jako turbo rezerwowy.
Dembele wiecznie na L4, więc liczyłbym go jako 50% zawodnika xD
Na bank też kupimy kogoś na "9".
Masz zatem na 3 pozycje 6/7 zawodników. Nie jest to mega dużo ;)
Co do pomocy.
Coutinho tak jak piszesz - jest na aucie. Ogólnie w meczu będzie grać od 3 do 5 z tych pomocników + 1/2 z ławki. Wymieniłeś 7 z czego 1/2 na wylocie, bo Puig tez nie jest oczywisty...
Będzie konkurencja a i będzie miejsce do rozwijania młodych.
Nam już brakuje tylko 1 LO, 1 ŚO, 1 PO, 1 ŚN i niestety bramkarza.

0

@michal26 No Ansu toteż l4 ostatnio siedzi, brakuje nam również LO i zastępcy Busquetsa.

0

@Gall masz Nico.
A o LO pisałem. Cholernie nam brakuje lewej defensywy..

0

@michal26 Nie wiem jak to LO przeoczyłem, co do nico to dla mnie nie jest zastępca Busquetsa choć może chcą go ukierunkować na takiego. Dla mnie to gość który na razie ma atuty by być tym który jest uzupełnieniem DP i tego bardziej ofensywnego pomocnika w trójce, jestem ciekaw jak to Xavi ustawi jak wróci Pedri.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?