La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2056 Culés

1

Ligue 1 to liga ogórków? Jakoś tegoroczna liga mistrzów tego nie potwierdza. Mają 2 przestawicieli w fazie pucharowej i nie odstają od najmocniejszych lig. Bardziej bym użył tego określenia do ligi niemieckiej, ale tam gra Lewandowski który wali po kilka bramek na mecz i nie można tak mówić.

3

@Przemek2323 to niech coś wygrają w tych pucharach

0

@Barcaa12 bardziej mi chodziło o liczbę zespołów w lidze które są w stanie rywalizować na europejskim poziomie. Wiadomo że na wygranie ligi mistrzów szanse mają niewielkie.

0

@Przemek2323 Strasznie mnie zawodzi ta liga a zwłaszcza grupa pościgowa za tymi pastuchami z Paryża. Nawet jak PSG traci punkty to nic w tabeli się nie zmienia na ich niekorzyść.

1

@Przemek2323 to jest Liga ogórków, Lille chyba samo nie wie jka im się udało awansować z 1 miejsca, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich dyspozycję w lidze. Chelsea ich wyjaśni bardzo szybko

0

@Przemek2323 No w sumie taka prawda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?