La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 653 Culés

3

Po męczących miesiącach oglądania Barcy koemana, wszystkich afer chyba wchodzimy w 2022 rok z optymizmem na przyszłość. 1. Drużyna zaczęła grać dużo lepiej co widać gołym okiem 2. Przedłużone kontrakty z młodzieżą lub przedłużanie w trakcie i wysokie klauzule odejścia 3. Przyjscie Torresa który może w znacznym stopniu wzmocnić naszą ofensywę jeśli będzie dobrze wykorzystany 4.pezedluzenie umowy z dembele ( skoro ferran przychodzi to z dembele są dogadani bo inaczej nie spieli by budżetu) a jest to bądź co bądź niekonwencjonalny zawodnik który jeśli naprawi zdrowie może wiele dać mimo że jest trudny pod względem charakteru 5. Powrót po kontuzjach niebawem pedriego, fatiego i Martina 6.możliwość rejestracji daniego który jak pokazał z Boca grać potrafi i może wiele nasza młodzież nauczyć 7.miejmy nadzieję że pozbycie się chociaż w części niechcianych i nie potrzebnych zawodników. Rok 2021 był fatalny od problemów kadrowych zdrowotnych po odejście Messiego ale wreszcie widać światło w tunelu i miejmy nadzieję że wkraczamy w coś nowego lepszego niż dotychczas. Veb

0

@Xxxbarca4ever miło poczytać trochę optymizmu w tych trudnych dla nas czasach.
Bądźmy dobrej myśli

1

@Krystian1588 oczywiście że trzeba być dobrej myśli. Po każdej burzy zawsze wychodzi słońce. W końcu coś zaczęło się dziać nie bez przyczyny i z sensem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?