La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1051 Culés

1

Dziennikarz: Właściwie, co można powiedzieć po tym meczu? Prowadzicie, kontrolujecie wszystko, 2:1 prowadzicie i raptem strzał niespodziewany i remisujecie mecz.

Gavi: Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Umtitego, niech pan zapyta tych innych, ku**a, naszych chłopaków, co, ku**a, zrobili. Co, ku**a, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, ku**a, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, ku**a… I top 4 nam się nie należy, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Pampeluny.

Dziennikarz: Osasuna zasłużenie punktuje, czy to wy straciliście?

Gavi: Zasłużenie, proszę pana, bo my nie umiemy grać w piłkę. Zasłużenie, no nam się nie należy nawet szóste miejsce. My jesteśmy beznadziejni, ku**a, i tylko tyle mam do powiedzenia. Dziękuję bardzo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?