La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

9

I teraz Xavi zamiast mieć więcej jednostek treningowych, to ma jakiś zjebany mecz towarzyski z Boca, a żeby było zabawniej, to w Arabii Saudyjskiej. Ten kto zaplanował ten mecz, to powinien polecieć.

7

@Rewolucja123 pewnie płacą parę mln, zrozum że to ważna kasa dla klubu

6

@Rewolucja123 Widocznie dobra kasa za to będzie, a to jest teraz dla Barcy niezbędne

0

@Rewolucja123 Zawodzi Xavi. Słabi przy stałych fragmentach w obronie, żadnego pożytku z tych w ofensywie. No chociaż to mógłby zmienić.

0

@Beztroskii Ciężko o to wszystko, nie oszukujmy się, ma mało treningów, więcej meczy. Drużyna nie ma automatyzmów, a stałe fragmenty? Słabe, jego pomysły nie sprawdzają się póki co.

0

@Rewolucja123 Nie no ja mam na myśli właśnie ten element. Jeśli chodzi o grę to będzie ciężko coś wskórać na szybko, bo ta drużyna kompletnie nie ma mentalności i w sumie umiejętności. Nasza niedokładność jest przerażająca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?