- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 838 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 838 Culés
35
Ibrahimović ma 40 lat i aktualnie 7 goli w Serie A a jeszcze nie mamy połowy sezonu...chyba nawet kontuzję miał jakoś we wrześniu nie?
Kozak gracz. Jeden z najlepszych napastników w historii tego sportu i niedoceniany. Życzę mu wygranej w LM..
8
@michal26 Jego bramki będą puszczać za x lat
12
@michal26 nigdy nie odżałuje tego, że Pep nie mógł poukładać tej machiny z Ibrą.
22
@Gaucho dokładnie. Do dzisiaj żałuję tamtego dwumeczu z Interem. My byśmy 3 lata z rzędu wygrali LM, a rozpędzeni może i czwarty rok w 2011/12 bo tez niewiele brakowało. Tamta ekipa była niemal nie do pokonania..
2
@michal26 nawiasem mówiąc - Na 17 meczów - 6x kontuzja i 1x na ławce. 7 goli w 10 meczach. Monstrum.
1
@Gaucho Ja nie żałuję. Pep zamienił Ibrę na Villę i w sezonie 2010/11 Barcelona grała najlepiej w historii. Kto wie, może gdyby nie doszło do tych transferów, to nie wygralibyśmy LM w 2011 roku.
1
@michal26 Ibrakadabra > RL9