La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1683 Culés

konto usunięte

17

To brzmi tak absurdalnie takie działania powinny być na porządku dziennym w każdym klubie ja nie wiem co w tej Barcie robili przez tyle czasu że dopiero teraz wpadli na to żeby kontrolować zawodników.

0

@Emhyr W końcu czystki. Może będzie powtórka po tym jak Guardiola objął zespół pozbył się zawodników których uważał już za nie dających tyle co powinni i nie zwracał uwagi na nazwisko. Xavi wierze, ze jak wrócą kontuzjowani i dostanie kilka transferów to to wszystko poukłada.

1

@Emhyr Obudzili sie eksperci...

konto usunięte

0

@pauletaa Masz mnie na myśli czy klub?

1

@Emhyr Ekspertów klubowych, no ofens :)

konto usunięte

1

@pauletaa Nie no uważam że obserwowanie zawodników pod kątem przydajności powinna być stosowana w każdym klubie nie mam racji?

konto usunięte

0

@Emhyr to taki Pique leci od razu, że nim pół ekipy.

1

@Emhyr Oczywiście, że masz racje. Dziwi fakt, że pomyślano o tym dopiero teraz, kpina

konto usunięte

2

@Naturopata Pique to akurat zarabia grosze więc adekwatnie do swojej gry :P

1

@Emhyr Poprzednio był Bartomeu, który obsypywał złotem za to że jesteś piłkarzem Barcelony a jak grasz i jak to wygląda to było 2 planowe.

konto usunięte

0

@Coutinho007 No w sumie to ten Bartek tu się zasiedział...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?