La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

konto usunięte

0

LE w praktyce może nam więcej dobrego przynieść , bo możemy więcej meczów rozegrać z mniej wymagającymi rywalami, co dla młodych będzie okazją do zbierania doświadczenia.
W LM rywale są za dobrzy, i niewiele taka gra daje. Wczoraj w pierwszej połowie Gavi prawie piłki nie dotknął. Myślę że młodzi niestety są zbytnio eksploatowani.

0

@horang "Myślę że młodzi niestety są zbytnio eksploatowani"

"[...] bo możemy tam więcej meczów rozegrać z mniej wymagającymi rywalami, co dla młodych będzie okazją do zbierania doświadczenia"

Troszkę te dwa zdania się wykluczają.
Zdecydowanie wolałbym wyjść z grupy i odpaść w 1/8 LM, ale zarobić trochę siana i skupić się w 100% na lidze. Tylko na wygraną w LE można patrzeć w pozytywny sposób, a i tak będzie o to ciężko. Napoli, Sevilla, RB Lipsk czy BvB to na ten moment zespoły lepsze od Barcelony.

konto usunięte

0

@Zoker nic się nie wyklucza.

Młody zawodnik powinien mieć dużo odpoczynku.
A też zbierać doświadczenie na poziomie Europejskim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?