- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1832 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
11
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
macio_944
34
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
PIWOSZ89
0
Coraz mniej piłkarzy w Bracelonie co można im kibicować dobrze że Cubarsi doszedł bo było... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1832 Culés
0
Dlaczego kurs 3,5 na Liverpool w meczu z Milanem?
0
@Foro Bo wyjebongo mają, a Milan musi wygrać
0
@Foro Liverpool ma wygraną grupę, pewnie jakies rotacje
0
@Foro Trzymamy kciuki za Milan.
1
@Foro Live pewnie rotacja w stylu Kloppa;)
0
@VeB 1899 No to dziwna sprawa, pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją, żeby kurs na teoretycznego faworyta podskoczył tak wysoko z takich kwestii.
2
@Foro Dziwna sprawa? Czyżbyś urodził się wczoraj?
0
@Foro Dziwna sprawa? Liverpool pewnie wygrana grupa Milan pod ścianą + mecz we Włoszech normalna praktyka trzeba rotować bo w Angli przerw świątecznych nie ma orają równo
0
@Foro Klopp zapowiedział grube rotacje, a dzisiaj była konferncja przed meczowa
0
@adi7adi8 No, ale rotacja nie znaczy przegranego meczu przecież. Co on tam ma podstawową jedenastkę klasowych graczy, a reszta to jakieś pierwsze lepsze grajki? Czy może robi jak w Brazylii, wystawia skład U20 Liverpoolu. Normalnie kursy byłyby w okolicach 1,30-1,50 na Liverpool, a podskakuje do 3,50 i rośnie.
@takisobiektos No ciekawa sytuacja, muszę zobaczyć co on to wymyślił z tymi rotacjami.
1
@Foro Siła rzeczy skład będzie słabszy niż byłby gdyby mecz był ważny + wyjazd + motywacja Milan będzie gryzł trawę żeby meccz wygrać Liverpool nie będzie sie zabijał