La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2126 Culés

3

Nowy gameplay Dying Light 2!


1

@macio_944 macio, bierzesz na premierę?

2

@clyde Odpowiedź brzmi: prawdopodobnie tak, w okolicy premiery zakupię. I wiem, że nie dzwonisz w tej sprawie, "ale to ja dzwonię", ale RDR2 do tego czasu z pewnością nie przejdę :P

2

@macio_944 no pewnie nie. :D i dobrze, tą grą należy się rozkoszować powoli. Będzie bolało jak się skończy :D mnie bolało długo. Ja nie wiem czy biorę na premierę tego Dying Light'a. Waham się :D

1

@clyde @macio_944 czekacie na nowego spidermana?

konto usunięte

1

@macio_944 Całkiem całkiem , oby przekładanie było warte, bo ostatnio człowiek cierpi na brak dobrych gier

0

@clyde Dokładnie tak gram. Podejrzewam, że w tej grze przekroczę moją magiczną barierę 300h w jednej grze single player. Rekord póki co należy do W3.

A Dying Lighta 2 kupię głównie ze względu na wsparcie Techlandu. Ofc poczekam czy nie ma takiej sytuacji jak z Cyberem, ale wątpię żeby tak zepsuli premierę.

@lukaszbarca15 Nie bardzo, jakoś nigdy Spider-man mnie nie jarał.

0

@lukaszbarca15 niee, pograć pogram ale żebym jakoś wyczekiwała to nie powiem.
@macio_944 myślę, że nie powtórzą błędu Redów. Oby :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?