- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
3
Każdy: Ale on jest hipokrytą. Polubił i skomentował pochlebnie ten prowokacyjny i propagandowy post.
Też każdy: Lajkuje i komentuje prowokacyjny i propagandowy post, ale pasujący do jego retoryki i myślenia.
Myślę, że śmiało każdy z nas może się pod tym podpisać. No może poza wyjątkami, bo być może są ludzie, którzy w najmniejszym stopniu nie są hipokrytami (moja hipoteza głosi, że nie ma takowych osób).
La Rambla idealnie to obrazuje :D
Wystarczy zaobserwować tematy: szczepionek (ogólnie covid, pandemia), aborcji, o polskiej polityce POPiS vs. reszta + Lewica vs. Konfederacja, nawet F1 i walka Maxa z Lewisem xD
Bardzo ciekawe jest to zjawisko psychologiczne i socjologiczne :)
0
@michal26 ja daję herbiki tylko jak się z czymś zgadzam. Zresztą co to znaczy prowokacyjny i propagandowy?
1
@Abominacja no tak. O tym piszę właśnie ;)
Załóżmy. Ktoś pisze propagandowy wpis pro LGBT. Stosuje takie same METODY jak ten co wrzucił ANTY LGBT. No i Ty lajkujac i pisząc pochlebny komentarz niejako popierasz taki sposób narracji. Jednocześnie często i gęsto pod postem np. kogoś od Konfederacji pisał byś, że "tępą propagandę stosują".
Musiałbym konkretny przykład podać.
Umówmy się, że jak wylapie u Ciebie to Ci napisze hehe
0
@michal26 Też tak mam ;D