La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

2





" Witam was na gali Złotego Balona. Tak balona, a nie piłki, bo to zawstydzająca sprawa od wielu lat. I już wystarczy - Robert Lewandowski dostał nagrodę, którą stworzyli specjalnie dla niego. Dlaczego? Bo oni czuli się winni. Tam jest korupcja. Ludzie otwórzcie oczy. Ja jestem nikim, by mówić, kto zasłużył, a kto nie. Ale widzę komentarze: "kradzież, kradzież". Ludzie się nie zgadzają. Gdybym umieścił ankietę o Lewandowskim i Messim, to Lewandowski, by wygrał. Mój przekaz dotyczy tej wielkiej, skorumpowanej organizacji.

Lewandowski był najlepszy i rok temu, i teraz. Zrobił więcej niż Messi. Messi zabija rywali na boisku, ale i poza nim. Powiedział, że Lewandowski zasłużył na nagrodę w zeszłym sezonie. Ale co z tym rokiem, Leo?

- Robert, jest mi przykro z twojego powodu. Znów zostałeś okradziony. Wszyscy fani piłki nożnej zrozumieją, o czym mówię, nie wspominam tu o tych, co tylko grają w FIFĘ na konsoli "


Evra poleciał na pełnej... XD


Pascal Ferre dla Sport1 wypowiedział się że mogą pomyśleć o tym czy Robert dostanie Złotą Piłkę za 2020 roku i byłoby to najbardziej sprawiedliwe, aby zakończyć również tematy kradzieży itp. Ktoś taki jak Lewy, który strzela od 2020 roku, 111 bramek i zalicza 24 asysty w 98 meczach... wygrywając multum trofeów, dostając wszystkie inne indywidualne nagrody innych organizacji, musi dostać tą chociażby jedną Złotą Piłkę...
Oby!

18

@FC1899Barca Evra to w szoku jakimś jest. Jaka korupcja? Dziennikarze z całego świata przecież głosowali. Z resztą teraz też najlepszy w tym roku jest Messi i z tym nie ma co dyskutować, udowodniono to już, gdy wrzucano staty. Ostatni miesiąc poniżej oczekiwań, ale wciąż jest najlepszy.

konto usunięte

2

@FC1899Barca To tyle było robienia z zoofila ulubieńca La Rambli.
@MesQueUnClub96

0

@Rewolucja123 swoją drogą, były udostępnione wyniki jaki dziennikarz jak głosował? Bo nigdzie nie widziałem nic?

1

@FC1899Barca Nie śledzę tego.

2

@FC1899Barca #RobbedLewnadowski!!!
#ViscaRobbedLewandowski

8

@FC1899Barca morał: nie liżcie surowych kurczaków jak ten półmózg

0

@FC1899Barca



https://x.com/CristianoXeven/status/1465718466187390976




Reszta wypowiedzi Patrica.

0

@FC1899Barca Co za debil, to pewnie od lizania chodników

konto usunięte

2

@Khajio La Bamba: no i już mi się nie podobasz.

3

@FC1899Barca Brawo Evra. Kolejny, który nie boi się mówić prawdy.

0

@maroon w sumie zaciekawiło mnie dlaczego już 24h po gali i dalej nie ma od France Football, jak co roku, gdy jest gala, pełnego spisu dziennikarzy i kto jak głosował...

Zawsze, kilka godzin po gali, dawali pełne informacje do wglądu...

0

@FC1899Barca Muszą dotrzeć do tych, których głosy przekłamali i opłacić ich aby siedzieli cicho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?