- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 679 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 679 Culés
51
Dobra, trochę już mi się zaczyna przejadać temat złotej piłki. Dam wam jeszcze parę godzin, a potem wjeżdżam z tematami lgbt i aborcja, a na dokładkę będą szczepionki.
7
@GeneralXavi Zapomniałeś o uchodźcach.
1
@GeneralXavi Dzisiaj GUS poda wstępny wskaźnik inflacji za listopad. Myślę, że też możesz o tym coś wspomnieć, bo przecież każdy wie że to wina Tuska, że jest aż tak źle.
1
@GeneralXavi i jeszcze prawo jazdy Tuska
2
@AlexDark00 a więc dobrze, kolejny temat to będzie "prawa lgbt wśród uchodźców"
0
@eckov nie wiem czy słyszeliście taki żart- Tusk ma więcej punktów niż Legia!.
Boki zrywać, w co drugim komentarzu to czytałem.
1
@GeneralXavi XDDDDD
1
@GeneralXavi a kolejny temat to szczepienia wśród uchodźców