- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
Faro
7
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
29 odpowiedzi
Luciano99
66
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
28
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
15
Fanboje Lewego piszą że Copa America to puchar tymbarka, to czym w takim razie jest jedyne trofeum jakie w tym roku wygrał Lewy - czyli Bundesliga? Którą od prawie 10 lat wygrywa tylko Bayern XD według mnie to właśnie Copa America ciężej wygrać, a pucharem tymbarka to raczej jest Bundesliga gdzie liczy się jeden zespół i długo nic ;) A w dodatku Argentyna wygrała Copa pierwszy raz od prawie 30 lat więc no.
0
@Kondziubarca Czemu zaraz fanboye Lewego? Masz jakiś kompleks? Dużo ludzi juz podczas euro pisało że poziom CA jest bardzo niski i po co zakłamywać rzeczywistość skoro taki był.
0
@Kondziubarca no nic dziwnego że jest taka przepaść między Bayernem a resztą stawki skoro są prawdopodobnie najmocniejszym zespołem w europie
1
@takisobiektos No spoko na pewno był niższy niż na Euro ale nie mówmy że to puchar tymbarka xD Bo założe się że na tym pucharze tymbarka Polska też by się skompromitowała z Lewym na czele, jak my ze Słowacją nie potrafimy wygrać xd
0
@Kondziubarca Pragnę tylko podkreślić że ta Bundesliga i Bayern z tej Ligi rozwalcował nas 8:2 a ostatnio 3:0. Dodam że drużyna o której wspominasz wygrała Ligę Mistrzów, Superpuchar Uefa i Klubowe MŚ. Tylko w jednym sezonie.