La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

32

Naprawdę się cieszę, że gala złotej piłki jest już dzisiaj. Nie mogę już słuchać/czytać przytaczanych wypowiedzi (to proszę nie słuchać/czytać) polskiej śmietanki dziennikarskiej. Rozumiem gloryfikację Lewandowskiego, bo ma świetny rok, ale jak czytasz, że Messiego nie powinno być w trójce, że Jorginho powinien w ogóle być przed nim, albo wygrać, to zastanawiam się czy ja żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. W ogóle nie dopuszczają myśli, że Polak może nie być zwycięzcą.

Mam ten mentalny spokój (ależ mam silną psychikę), że czy wygra Messi czy Lewy, to będę zadowolony, bo zarówno jeden jak i drugi obroni się w przypadku wygranej. Skandalem nie będzie, jeśli wygra jeden lub drugi, skandalem będzie jeśli pierwsze i drugie miejsce nie rozegra się pomiędzy nimi. Oddaję głos do studia.

2

@Danny Gaucho to się dzisiaj nie skończy, dzisiaj to się dopiero zacznie panie statham

3

@Danny Gaucho Niestety podejrzewam że jeszcze 2 tygodnie tych perypetii nas czekają po ogłoszeniu bo oczywiście się w każdym przypadku szambo wyleje... Ostatnio przez to coraz rzadziej zaglądam na stronę bo już nie mogę tego czytać.

0

@Transu96 Niby ta, bo po ogłoszeniu wyników aniołkom w niebie puszczą zwieracze i spadnie na nas ówniany deszcz...

2

@Danny Gaucho Już czekam na te artykuły na onecie mówiące, że Messi to sterydziarz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?