La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

9

ja rozumiem, że mozna nie lubic Viniciusa i ten jego dziwny wyraz twarzy, ale umniejszanie mu jest po prostu słabe. Drybling ma kozacki, a w tym sezonie to nie jest tylkos ztuka dla sztuki ale ma to odzwierciedlenie w golach i asystach. Sam robi większy dym na boisku niż wszyscy nasi ofensywni piłkarze razem wzięci

1

@FCB24 Vini > Fati, bez żadnego ale

0

@FCB24
Najlepszy argument, jest taki, że wczoraj przy okazji tej pięknej bramki. Miał tyle miejsca, że nawet w B klasie miałby ,niej miejsca. A ten gol to nic specjalnego w sumie :D

1

@AmigoBlancos nic specjalnego? kurde no chciałbym by w Barcy ktoś tak umiał zrobić :P miał dużo miejsca bo minął jednym przyjęciem Ocamposa

0

0

@AmigoBlancos aaa to nie widziałem jej, no w sumie nic specjalnego, Fati takie ładuje co tydzień :P

0

@HighestInTheRoom zwłaszcza jak fati ma kontuzje;)super trafne porównanie;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?