La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

0

Jak to jest możliwe ze niektóre kluby chcą dać Dembele taka pensje? Tak wiem ze gość ma talent ale on od 5 lat głównie leczy kontuzje, czasem ma dobry mecz ale później przez 3 gra po prostu słabo, wciąż ma braki taktyczne a i z wykończeniem akcji różnie bywa. Serio nie wiem jak to możliwe ze ktoś tak ochoczo da mu pensje na poziomie Messiego w Psg

0

@AlwaysBlaugrana To tylko premia za podpis

0

@AlwaysBlaugrana Po prostu mają siano. Oto rozwiązanie zagadki. :D

0

@AlwaysBlaugrana Opcja pierwsza - nie chcą i to tylko gra na podbicie nowego kontraktu. Opcja druga - bardziej prawdopodobna - chcą, bo w zasadzie te pojawiające się w mediach 20 mln za podpis gracza , który w przypadku gdy będzie zdrowy to uchodzi za wielki talent, to jednak promocja. Za te pieniądze także dostaje się kota w worku - fakt, że pewnie z niższą pensją ale jednak warto podjąć to ryzyko. No i dochodzi jeszcze taki fakt, że w ten sposób PSG kolejny raz utarłoby nosa Barcelonie, gdyż odwiodło gracza który nas kosztował fortunę od przedłużenia umowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?