La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 769 Culés

5

Za oknem zimowo, więc aktualnie tym bardziej za bezpieczny weekend!

https://zapodaj.net/51d3d880c687a.jpg.html

1

@macio_944 Za bezpieczny, Włodziu!

Ten stout taki bardzo stoutowy?

Ten święty spokój muszę sobie wypróbować, bo lubię takie herbaciane połączenia.

1

@macio_944 ile szyszek w tym po lewej?

2

@JimMorrisonFCB Stouta jeszcze nie otwierałem, ale jak otworzę - dam znać :) Raczej bardzo stoutowy będzie, 7,4%, więc spodziewam się czegoś mocnego w smaku.

@PatrychoO Ponad siedem :P

1

@macio_944 jak ten stout wszedł?

0

@macio_944 sporo. Nie wiem, czy to moje klimaty

3

@michal26 @PatrychoO @JimMorrisonFCB Alko nie jest prawie w ogóle wyczuwalne, więc to na plus. W zapachu super nuty marcepanowego ciacha polanego czekoladą. W smaku niestety dość wodniste i kwaskowe co nieco psuje narrację o ciachu, bo ciastko wg. mnie powinno być nieco słodsze. W porządku piwo, ale bez "wow", trochę mu brakuje ciała moim zdaniem :)

2

@macio_944 Jak kwaskowe to może zaryzykuję :)

2

@macio_944 wiedziałem, że już gdzieś to czytałem :D https://untappd.com/b/funky-fluid-winter-cake/4553281

2

@PatrychoO Tak, to ja :D
Pozdrawiam :D

Możesz wejść na mój profil i zobaczysz inne recki. Ale nie ma tego dużo :)

0

@macio_944
Gdzie ty kupujesz takie piwa?:)

0

@lucca87 Inter Marche, lub sklepy specjalistyczne w Katowicach. Ale w supermarketach powinno być tego całkiem sporo :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?