La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

Chciałbym żeby Dembele został na kolejny sezon. Zawsze w niego wierzyłem i nigdy nie hejtowalem.
Zwolennicy i przeciwnicy Dembele, czy po wczorajszym występie dalibyście mu jeszcze szanse?

0

@l0Messini "Zawsze w niego wierzyłem i nigdy nie hejtowalem."
To akurat nie świadczy dobrze o tobie :P
Heh

2

@l0Messini Nope. Takich występów miał już kilka i za każdym razem chwilę później łamał się. Cykl życia. Powinien zostać sprzedany.

1

@Danny Gaucho Zauważ, ze nigdy nie było trenera, który by do niego dotarł i cały zespół grał kupę, teraz jest nadzieja na zmianę. Kwestia urazów, ciężko powiedzieć, czy da sie z tego wyleczyć, byli tacy co dali radę.

0

@l0Messini Zauważ, że wiele razy wykazywał się też brakiem profesjonalizmu. Jak chcą go trzymać, to niech trzymają, ale zjazd z pensji powinien być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?