La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

5

Pobyt Antka w Barcelonie nie należał do najlepszych ale trzeba przyznać, że faktycznie patrząc na nasze obecne realia to zawodnik który strzela 20 goli na sezon to żadna katastrofa.

0

@Jakchcesz gdzie on miałby grać, żaden z niego skrzydłowy żadna z niego 9. Lepiej budować od zera niż ciągnąć dalej tę grę bo griz raz na 5 spotkań coś strzeli

0

@Jakchcesz ale to ile razy spudłował z 5m to głowa mala

1

@Xxxbarca4ever ale o co chodzi? ja nigdzie nie pisze że bym go chciał z powrotem. Pisze tylko że jego przygoda w Barcelonie to nie był dramat jak się wydaje, który nasz zawodnik obecnie wykręca takie liczby? :P

0

@Jakchcesz być może nie był to niewypał ale poza liczbami jako takimi gra go nie broniła,

0

@Xxxbarca4ever no to fakt, nie odnalazł się tutaj do końca i kosztował dużo pieniędzy + miał wysoką pensje, nie było sensu ciągnąć tego dalej.

0

@Jakchcesz niestety lubiłem go jako piłkarza ale gdy grał w Atletico gdzie był liderem a u nas nie pokazał nawet odrobiny tego liderowania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?