La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

21

Fascynują mnie ludzie,którzy podsumowują Messiego po kilku słabszych spotkaniach i wyciągają na tej podstawie wnioski że już jest słaby albo gdzieś tam sobie nie radzi. Po czym Messi zaczyna ładować bramki i grać na najwyższym poziomie. Oglądałem wszystkie mecze Barcy w ostatnich latach i takie sytuacje że miał okresy bez goli były w każdym sezonie,nawet po parę razy. Ale cóż,każdy ma prawo do gadania głupot.

3

@Przemek2323 Ale po co non stop wałkowanie wielkości Messiego ? To że jest wybitnym piłkarzem, nie podlega dyskusji, ale w ostatnim czasie,.kiedy to Messi grał słabszy mecz to ludzie tego nie potrafili przyznać i na siłę go usprawiedliwiali, ale po co ? Przecież to że zagra słaby mecz czy nawet 4ry nie znaczy że ktoś uważa że jest słabym zawodnikiem...

0

@Przemek2323 A to fajnie, mnie na przykład fascynują tylko tacy którzy chcą go zagłaskać na śmierć, poszedł do słabszej ligi do zespołu który przerasta tą ligę kilkakrotnie i nie ma fajerwerków, czy to dziwne że ludzie go krytykują, czy łatka najlepszego na świecie daje mu immunitet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?