La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 632 Culés

konto usunięte

5

Mam nadzieje że entuzjazm który słychać w słowach piłkarzy przeniesie się na boisko. Jeżeli zaczniemy wygrywać to wszystko pojdzie w dobrym kierunku. A jak nie to znowu będzie szukanie winnych wszędzie tylko nie u tych co grają na boisku.

1

@Janiama Ja tam mam nadzieję, że już w najbliższych meczach zobaczę poprawę gry. Nie nastawiam się na cuda - co można zrobić w tak krótkim czasie? - zwyczajnie chciałbym zobaczyć że ta ekipa ma pomysł na granie i że cieszy ich ta gra. W tej chwili wynik jest w sumie drugorzędny, bo szanse na tytuły są i tak znikome - ważne jest aby skończyć sezon w 4 i może powalczyć o wyjście z grupy LM.

3

@Janiama słowa piłkarzy są puste jak butelka 07 po opróżnieniu... Oni od 2017 roku mówią o analizie, poprawie, samokrytyce, walce itp itp a od tego czasu co rok mamy co najmniej jedną historyczna porażkę... Więc im nie wierzę w nic...

Wierzę natomiast w Xaviego, choć byłem sceptyczny co do niego, to jeśli już jest niech da nam radość.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?