- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
34
Mateu Alemany na stanowisku dyrektora sportowego to jedna z najlepszych rzeczy, jaka nam się przytrafiła w ostatnim czasie. Już w letnim okienku transferowym mocno pracował nad obniżeniem wynagrodzenia, dopięciem wszystkiego, a teraz patrząc na spekulacje będzie uderzał w piłkarzy, którym wygasają umowy w czerwcu 2022 roku. Barcelona w letnim okienku transferowym może naprawdę bardzo mądrze się wzmocnić, po najniższej linii wydatków. Na liście życzeń jest: Denis Zakaria, Azpilicueta, Andreas Christensen, Mazraoui (tej czwórce umowy wygasają w czerwcu) i każdy z nich byłby po prostu dobrym uzupełnieniem drużyny, a do tego chcą sprowadzić Adeyemiego za gotówkę, która w letnim okienku transferowym będzie w naszym budżecie. Z zaciekawieniem będę się przyglądał co zarząd klubu wymyśli z Meteu i Xavim na czele. W listopadzie Joan Laporta mówił, że już teraz pracują nad sprowadzeniem piłkarza, który w przyszłości będzie wstanie powalczyć o Złotą Piłkę i tym piłkarzem właśnie ma być Karim Adeyemi.
0
@BarcaInfo Szkoda, że nie popisał się z Collado.
16
@Rewolucja123 Tam każda ze stron zawiniła, szczególnie agenci Collado. Miał już drogę do Belgii, mógł grać w Lidze Mistrzów, ale upadło.
0
@BarcaInfo "W listopadzie Joan Laporta mówił, że już teraz pracują nad sprowadzeniem piłkarza, który w przyszłości będzie wstanie powalczyć o Złotą Piłkę"
nie w tym ale w następnym okienku wraca Messi :D
0
@BarcaInfo Zakaria byłby bardzo dobrym wzmocnieniem pomocy, fajnie gdyby tu przyszedł, bo takiego profilu pomocnika nam brakuje. Z dwójki Christ/Azpi widziałbym tego drugiego. Podobno Xavi gra trzema obrońcami, więc Hiszpan byłby jak znalazł.
Wiadomo coś na temat Daniego Olmo? We wrześniu było dużo plotek, że Barca ruszy po niego w zimie lub lecie, ale coś ostatnio ucichło. Jeśli Xavi będzie stosował tą samą formację co w Katarze to Olmo byłby idealnym czwartym pomocnikiem jako złączenie pomocy z atakiem.
Uważasz, że byłaby szansa przeprowadzić 2/3 transfery gotówkowe w lecie (ze sprzedaży zawodników) czy trzeba się liczyć z tym, że planowana jest tylko jedna taka transakcja (Adeyemi), a reszta transferów byłaby bezgotówkowych?
Azpilicueta, Zakaria, Olmo, Adeyemi i na przykład Antony z Ajaxu to byłyby świetne wzmocnienia. Ale na to by potrzeba było około 130 milionów.