La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2006 Culés

8

Pulisic, Ziyech i Hudson-Odoi są obserwowani przez Barcelonę jednak Christian wykazuje największe zainteresowanie ze strony Barcelony. Badają możliwość wypożyczenia go w zimowym okienku transferowym. [Lluís Miguelsanz]

Xavi Hernández będzie mógł liczyć na Akhomacha w derbach z Espanyolem jeśli uzna, że będzie go potrzebować. [Albert Roge]

Sterling jest zainteresowany tym by dołączyć do Barçy w zimowym okienku transferowym na wypożyczenie jeśli nie będzie grał regularnie u Guardioli. [Times]
(via: BarcaInfo)

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld proszę tylko nie Pulisic… fajny gracz, ale połamaniec. Wystarczy, ze w CFC gra. Ziyech odkąd jest w Chelsea zaliczył zjazd niestety. Hudson fajny skrzydłowy

0

@DaPidejpi ja tam każdego z nich mogę przyjść. Skrzydłowy do zawszę skarb a na wypożyczeniu to fajne przygody. Pamiętam Adebayora w Realu, Ależ ja mu kibicowałem mimo że nienawidzę Realu. XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?