- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 679 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 679 Culés
3
Niby na tej stronie jest kompleks Messiego, tylko że ci którzy go krytykują nie zakładają multikont kiedy dostaną bana, w przeciwieństwie do atakujących Lewego.
1
@MesQueUnClub96 Ale Ty jesteś chłopie dziwny. Nie potrafisz się cieszyć, że za Twojego życia tacy zawodnicy grają w piłkę? Twoje wpisy świadczą o tym, że jesteś jeszcze zbyt młody by coś docenić. To wojenka, toczona głównie przez Ciebie jest serio już żenująca, zresztą jak i ci goście co jadą na Lewego.
Lewy, Messi jeden czort, ważne, że wciąż grają na najwyższym poziomie i potrafią ucieszyć gdy się mecz ogląda. Pozdro
1
@MesQueUnClub96 chodzi Ci o @igor69 jest za Lewym a bana nie dostaje ;)
0
@MesQueUnClub96 Dzięki za info,odmieniło to moje życie.
1
@Bocheno1 ty proco uchy widzę dalej próbujesz imputować swoje racje nie mając możliwości udowodnienia czegokolwiek. Idź się znowu spłakać że dostałeś bana a Pan Igor nie dostał
1
@igor69 ty proco uchy widzę dalej próbujesz imputować?
A po Polsku?
Ja nie płacze, chciałem z uśmiechem pokazać podwójne standardy na tej stronie, zluzuj gumę :)
1
@Bocheno1 ja tu wszystko żartobliwie bo myślałem że ty poważnie i chciałem cię troche po prowokować (teraz możesz zgłosić xd)
1
@igor69 masz bochen w Avku?? :)
No teraz to mi zaimponowałeś :)
Dożywotni szacun ;)
1
@Bocheno1 jest bochenek