- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1361 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
martusiaaaa
2
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
23 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1361 Culés
2
Niespodziewanie będę w poniedziałek w Warszawie i chętnie wybrałbym się na mecz Polska - Węgry. Jednak na stronie łączynaspiłka wszystkie już zostały wyprzedane. Na allegro można znaleźć aukcje.
Jednak widzę po zdjęciach że te bilety są imienne. Czy przy wejściu na stadion jest sprawdzany dowód osobisty i weryfikowany z biletem? Zastanawiam się czy to legitne bilety i da radę na nich wejść na stadion czy oszuści internetowi.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/2-bilety-na-polska-wegry-1511-narodowy-warszawa
https://allegrolokalnie.pl/oferta/polska-wegry-bilety-15112021-warszawa
1
@GeneralXavi Na narodowym jeszcze nie byłem, ale wydaje mi się, że nie sprawdzają, bywałem już na Camp Nou czy starym Vicente Calderon i tam na luzie patrzyli tylko czy masz bilet, i tyle.
1
@GeneralXavi ja kupowałem od konika na mecz Polski właśnie na narodowym. Tez był na inna osobę, ale przeszedłem przez bramki bez problemu. Jednak było trochę stresu, bo w sumie taki bilet to jakby ktoś się postarał to może sam zrobić i wydrukować.
0
@kolczu100 dokładnie, trochę się właśnie boję, że dostanę podróbkę, a strach podwójny bo ceny biletów są mocno zawyżone. A co to znaczy od konika? Kogoś stojącego pod Narodowym?
1
@GeneralXavi ja bym się nie odważył. Będą następne mecze, a taki bilet można podrobić i szukać jelenia. Szkoda hajsu
1
@GeneralXavi poszukaj biletów przez aplikacje ticketswap. To jedyna legitna apka do transakcji sprzedaży/wymiany biletów. Żadne allegro/olx
1
@GeneralXavi To znaczy od gościa, który kupuje bilety, żeby potem sprzedawać drożej. Na allegro gość wystawił bilet, a potem ustawiałem się z nim przed stadionem.