La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1248 Culés

konto usunięte

4

Jak Sevilla i Atletico jutro wygrają swoje mecze to do czwartego w tabeli Atletico będziemy mieć aż 8 punktów straty. Całe szczęście że mają trudne mecze i o zwycięstwo może być ciężko.

7

@Janiama to jest listopad. Tu jeszcze wiele się zdarzy, zmieni. Trzeba wierzyć w kopa Xaviego. Nic innego nam nie zostało.

0

@arasz1819 dokładnie, w tamtym roku na późniejszym etapie sezonu traciliśmy już 12 pkt do Atletico a na koniec jakby nie nasze frajerstwo to mogliśmy mieć lidera a nawet zgarnąć tytuł.

konto usunięte

0

@Dzieniu @arasz1819 Strata do jednego zespołu jest dużo łatwiejsza do odrobienia niż do kilku. Trudno liczyć że nagle Real Atletico Sevilla zaczną przegrywac mecz za meczem a my mając takie problemy zdrowotne wszystko wygrywali. Zwłaszcza że ma wyjazdach są już kibice na trybunach.

0

@Janiama będą tracić punkty wszyscy łącznie z nami. Ale wystarczy taka seria, jak w tamtym sezonie, wyjazdowych zwycięstw i wróciliśmy. O tej serii nikt nie pamieta, bo to potwór Koeman, ale to było bodaj pobicie albo wyrównanie rekordowej serii zwycięstw wyjazdowych Barcelony. Trzeba wierzyć w cuda, bo tylko one nam zostały.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?