La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

7

Niedawno prezes NBP śmiał się z inflacji i twierdził że nie ma sensu podwyższać stóp procentowych,choć inflacja była bardzo wysoka od dawna. Teraz Nowogrodzka zobaczyła, że ludzie gadają o drożyznie i nagle "niezależna " Rada Polityki Pieniężnej drugi raz podwyższa stopy procentowe. A usłużni redaktorzy tvp zmieniają przekaz z dnia na dzień. Bawią się naszym kosztem niestety.

2

@Przemek2323 Glapiński zmiennym jest.

1

@Kgorecki2500 jak zmienny, jak te same blondi sa przy nim

0

@Przemek2323 teraz moje pytanie jak niby spadnie inflacja ? Jak paliwo będzie drozec czyli wszystko w górę cały czas. Ja w hurcie jestem i mąki każdego rodzaju nie ma i jest produkowana na bieżąco gdzie zawsze była na magazynach sporą ilość to pokazuje że będzie drozala. Cukier co miesiąc drożeje teraz już jest 2.8 w hurcie ;) inflacja chyba na papieze będzie niższa a w rzeczywistości nic się nie zmieni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?