- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
0
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
TR3YWAY
1
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
5
Zrozumcie, że nie chodzi o to, że obecność prezydenta będzie nadużywana potem do byle transferu tylko my chcemy od nich w pewnym sensie przysługę żeby zrzekli się 3 baniek klauzuli. Jeśli zamiast 3 baniek mamy zapłacić 2 bilety samolotowe to nie rozumiem w czym problem. To my chcemy im wyrwać trenera z ważnym kontraktem w środku sezonu, a nie negocjujemy jakiegoś Demira czy innego dziada.
5
@masq Ale Demira to ty szanuj gościu
1
@masq Aktualnie to negocjujemy kota w worku.
5
@masq Ponieważ są granice. Jesteśmy jednym z największych klubów na świecie i pierwszy lepszy szejk z Kataru nie może stawiać nam warunków do negocjacji. Yuste i Alemany to osoby z najwyższego szczebla zarządu i godnie mogą nas reprezentować. Nie jedzie do nich sprzątaczka czy Pani ze sklepiku przy Camp Nou.
3
@domin1515 "Jesteśmy jednym z największych klubów na świecie" niestety w ostatnich latach to tylko tak możemy sobie mówić, bo ewidentnie tego nie pokazujemy.
1
@domin1515 "Jesteśmy jednym z największych klubów na świecie i pierwszy lepszy szejk z Kataru nie może stawiać nam warunków do negocjacji."
Chyba własnie od tego są negocjacje że obie strony stawiają warunki, warunek szejków jest taki, Laporta nie chce spełnić to będzie musiał bulić, gdzie w naszej sytuacji każde ojro powinno byc dwa razy obejrzane przed wydaniem.
Co mu się takiego stanie jak tam poleci ze swoimi ludźmi?
1
@domin1515 trochę racji też masz. Ale uważam, że pełna racja leży po środku Twojej i mojej :P