La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

konto usunięte

7

Ajaj, pierogi z mięsem podsmażane i z podsmazana cebulka właśnie wjeżdżają. Każdemu chwila luksusu się należy

1

@DaPidejpi Nie zapomnij o śmietanie :D

konto usunięte

2

@hayek nie no ja bez takich udogodnień :D

1

@DaPidejpi jak chcesz pełen luksus to napij się czegoś na poziomie. Pryta czy coś. Smacznego!

1

@DaPidejpi moje ulubione to Pierogi z kaszanka, serio Mega !

konto usunięte

0

@kaamil1910 może kiedyś spróbuje bo kaszankę uwielbiam od dziecka taka z gryla i z patelni podsmażona. Do tego pieczywo i keczup z musztarda

1

@DaPidejpi smacznego ale dla mnie tylko ruskie dobre ;)

konto usunięte

0

@Azi ja właśnie ruskich nie lubię. Za dzieciaka lubiłem z mięsem, ale mi zbrzydły, ale na szczęście jakos 2 lata temu znowu pokochałem. Jeszcze lubię z kapusta zjeść i z serem, a także z owocami+jogurt owocowy. Oczywiście najlepiej mi smakują podsmażane :D

1

@DaPidejpi Polecam, w tych pierogach jest farsz z kaszanki cebulki i musztardy, ale to pewnie co restauracja to inna mieszanka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?