La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1778 Culés

3

"Jeśli mówimy o Xavim, mówimy o prawdziwej legendzie. Świat będzie dzielił się na ten przed i po Xavim." - Hristo Stoichkov

Jako zawodnik był absolutnie genialny. Nad Koemanem, czy Pirlo ma tą przewagę, że różnicą wobec pierwszego jest młodość i energia, a co za tym idzie - nowoczesne podejście do futbolu. A od Pirlo różni się tym, że od zakończenia kariery ostro przygotowywał się do objęcia posady trenera, oraz już ma jakiekolwiek doświadczenie. Pirlo wszedł w zasadzie od razu.

Nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądać, bardzo jestem ciekawy tej historii. W ogóle niesamowite, jeszcze 10 lat temu zachwycałem się Xavim na boisku, a teraz prawdopodobnie zostanie trenerem pierwszej drużyny. Nie sądziłem, że tak to szybko zleci i pójdzie.

0

@macio_944 no ja mam wrażenie, że dopiero co było jego pożegnanie jak zdobyliśmy tryplet, a to było 14/15...

0

@clyde Mam bardzo podobnie. A tu już Messiego nie ma, jakiś Fati, jakiś Gavi... co to się porobiło w tej Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?