La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

16

Morawiecki przykrywa ,,ruski wał", grożeniem Unii Europejskiej trzecią wojną światową, siedząc w okopach na Nowogrodzkiej!

Błaszczak grzeje już wozy bojowe!

Gdyby jednak poszło coś nie tak, to w pogotowiu, na hozyzoncie, w szyku bojowym, czeka wsparcie naszej konnej husarii!

Nie ma jak to kartonowe państwo!
Polska potęgą jest i basta! Ja haha, na dodatek ta pi*zda Błaszczak haha :)

4

@Don-Corleone jak czytałem niedawno książkę o tym co się mówiło i pisało w gazetach (głównie rządowych) przed II wojną światową, to było to samo co teraz. Jesteśmy najmocniejsi, nikt nam nie podskoczy,Niemcy to nieudacznicy, zgnily zachód itp. Jak to się skończyło, to wszyscy wiemy.

5

@Don-Corleone A mogliśmy kupić te ołtarze bojowe. A ja tak Błaszczaka krytykowałem :P

2

@Kgorecki2500 Już Cię lubię :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?