- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1407 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1407 Culés
5
Choooy, wybieramy kultową piosenkę swego pokolenia, Wy wolicie jak się ktoś trzyma za torbulca, mam na myśli "polskich raperów" ale choooy - Wasza brocha!!!
Numero Uno The Sex Pistols – „Anarchy In The U.K.”
Jak piosenka zaczyna się od słów „I am an antichrist”, albo może stać się hymnem pokolenia, albo… nie no, nie ma innego wyjścia. Przy czym Johnny Rotten śpiewa jednocześnie beznamiętnie i jakby chciał wszystkich zatruć jadem.
Utwór wywołał spore zamieszanie w Anglii, ponieważ w tekście muzycy zachęcają do przemocy przeciwko władzy.
Magazyn „New Musical Express” w swojej recenzji „Anarchy In The U.K.” napisał, że to trzeciorzędna imitacja The Who i dlatego chuj im w dupę i liści kupę, przed Wami Sex Pistols
The Sex Pistols - Anarchy In The U.K (official video) - YouTube
Sid Vicious - My Way (Original and Complete Version) - YouTube
1
@Don-Corleone 1 raz ten utwór pamiętam jak w grze Tony Hawk 4 go słyszałem.
2
@Don-Corleone
Eazy-E - real muthapkuckking g's
3
@Rust_Cohle Snoop Dogg - Who Am I (What's My Name)? - YouTube
Kocham ten utwór :)
1
@Don-Corleone @Rust_Cohle
Pełen chill, West Coast!