La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

17

Pedri przeszedł dziś kolejne badania i okazuje się, że będzie pauzował jeszcze trzy tygodnie. [Javi Miguel] (via: BarcaInfo)

1

@Messibestplayerintheworld Byle Busquets nie dostał kontuzji, bo wtedy leżymy.

20

@Messibestplayerintheworld Gratulacje dla Koemana, który wpuścił go na mecz z Benficą. Gratulacje również za to, że Frenkie de Jong grał z dyskomfortem w El Clasico i tak samo Pique. Kunszt Koemana.

2

@Messibestplayerintheworld Lipa :/ I znowu kadrę opuści.

1

@BarcaInfo dr Koeman zadecydował po konsylium z dr Burskim i dr Housem.

1

@arasz1819 już to dzisiaj pisałem do Gmocha ze to lekarze dają zielone światło i trener wtedy wystawia zawodnika, ale nie trener wszystkiemu winien teraz nawet jak Camp Nou się zawali bo jest ruiną to przez Koemana będzie :/

1

@Bocheno1 tak jest. Wtedy dr Koeman zmienia kitel na spodnie robocze i jako inż. Koeman idzie siedzieć. Ta pseudo krytyka jest niedorzeczna :]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: