La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 648 Culés

0

Ale pyszna Łomża

1

@LionelM95 a wiesz co by było jeszcze pyszniejsze? Kolejna Łomża.

2

@Jakchcesz spokojnie na dzisiaj zapasik jest:)

2

@LionelM95 dla mnie Namysłów najlepsze:)

0

@Krystian1588 Ostatnio mało piję alko, ale swego czasu też Namysłów.

1

@Krystian1588 też dobre piwko ale dzisiaj miałem ochotę na Łomżę

1

@SonBarcaGoku
Ja ostatnio za dużo pije ale piwa to bardzo mało
Jakiś rum czy wiskhy to na wolnym
Bez upijania się, tylko wieczorkiem do konsoli

0

@LionelM95 jeszcze od czasu do czasu skuszę się na dembowe mocne i rumunskie piwo w butelce plastikowej 2,5 litrowej:P
Jest całkiem dobre i ma bardzo mało gazu w sobie więc pijesz je niczym kompot w wigilię:)

1

@Krystian1588 a to ja właśnie lubię gazowane, dlatego lubię czasem wypić żubra

0

@LionelM95 ogólnie dla mnie najlepsza była warka strong ale to nie ten smak gdy miałem 15 lat:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?