La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

3

Ironią losu jest to, że wielu z tych, którzy chcą teraz np ten Haga jest jednocześnie tymi przez których tacy ludzie wcale mogą nie chcieć tu przyjść. Nie każdy lubi stosy gówna o sobie czytać wylewane przez frustratów. Eric ciekawa opcja, ale zdaje sobie pewnie sprawę, że to żadna frajda dzisiaj trenować Barcę.

17

@arasz1819 Nie no, watpie zeby profesjonalni trenerzy przejmowali sie wypocinami ludzi w internecie. xD

1

@marcin62 Dzisiaj? Myślę, że bardzo łatwo to do nich dociera. Czy biorą to do siebie to inna bajka.
Z resztą widać jak szybko dementują plotki potencjalni kandydaci.

1

@arasz1819
Ja wychodzę z założenia że mam w głębokim poważaniu co i kto se o mnie myśli. Bo jeśli musisz z kim na mnie nadawać to znaczy że to twój problem a nie mój, bo ja z zaprzątam Twoja głowę.
I sądzę że czy trener, czy sportowiec, aktor czy ktokolwiek inny popularny jakby miał się przejmować hejtem jaki płynie zwłaszcza w netcie to bez psychiatry nie da rady. A taki Ten Haag to wątpię żeby był zainteresowany czytaniem gazet a co dopiero komentarzy.
Raz nie mają na to czasu
Dwa, muszą mieć to s d...
Bo inaczej nie dali by rady

1

@Krystian1588 jakby na potwierdzenie tego co napisałem właśnie wyżej ktoś wrzucił post ze słowami Steva Bruca wywalonego z Newcastle dzisiaj. Chyba jednak to też ludzie...

1

@arasz1819 tylko jemu to chyba nawet śmiercią grozili, a takim przypadku to nie wiadomo czy brać to poważnie czy nie

0

@Krystian1588 No to już mówimy o konkretnych sytuacjach. Ja mówię ogólnie. Do nich to dociera, jednych dotyka mocniej innych słabiej, ale ludziki myślą że ich pierdolamemto hejterskie jest bez konsekwencji. Niekoniecznie.

0

@arasz1819 Jak trener przyjmuje się opiniami randomowych ludzi z neta. To zamiast trenowaniem, niech się zajmie hodowlą jedwabników....

1

@arasz1819 Przesadzony hejt i szykanowanie trenerów przez odklejenców to jedno, ale w kwestii przejęcia Barcelony przez topowego trenera przeszkód jest znacznie więcej i jest to prawdopodobnie w tej chwili biorąc pod uwagę konkretny moment klubu, oczekiwania środowiska i bałagan organizacyjny jedno z najcięższych miejsc do pracy w Europie.
W tej chwili trener przejmujący Barcelonę może wiele zyskać, ale jeszcze więcej stracić.

1

@ViscaelBarca2007 No pewnie, że tak. Kwestia hejtu to tylko jedna ze składowych.

@PatrykBarca bardzo lubię jak ktoś nawet nie stara się zrozumieć co piszę tylko "a to ten co nie jedzie po Koemnie, to wiadomo, że farmazon" . Widać to szczególnie po pierwszej odpowiedzi. Ważne jest XD, bo wtedy wiadomo, że to argument kończący :]....


0

@arasz1819 Nie mogę odpowiadać za komentarze innych. Wiem jednak że w Barcelonie presja jest ogromna, oczekiwania też, hejt zawsze będzie obecny. I trener który ma z tym problemy się po prostu nie nadaje.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?