La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

1

Pedri to akurat w Barcelonie do tej pory w każdym wielkim meczu odstawał, więc nie wiem czy jego brak to takie osłabienie.

1

@Uukasz_93 Trochę tak, jak cała drużyna. Jednak mecz z Juve wygrany 2-0 to chyba jedno z jego najlepszych spotkań.

9

@Uukasz_93 a kto z Barcy w "wielkim meczu" nie odstawał ostatnio poziomem?

0

@domin1515 Barcelona z Juve wygrała w 2018 roku, kiedy trenerem FCB był Ernesto Valverde. Pedri dopiero wtedy zaczynał raczkować, czy na pewno chodzi o ten mecz?

0

@Uukasz_93 nie widzę tu problemu Gavi daję rady niech zbiera doświadczenie.Może te kartki przestanie zbierać.Pedri odpocznie będzie miał więcej entuzjazmu do gry.

3

@Barca_Big_Moment Nie no, w zeszłym sezonie graliśmy z Juve w fazie grupowej. Łap highlights z gry Pedriego z tamtego spotkania.

https://www.youtube.com/watch?v=36xqVqtEJNg

3

@Uukasz_93 Największe osłabienie to siedzi na ławce trenerskiej w roli naszego trenera.

0

@Uukasz_93 Ale to on potrafi wystawić prostopadłą z niczego i dać akcje bramkową. Na wysoko ustawioną obronę realu byłby bardzo dobry.

« Powrót do wszystkich komentarzy