- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1282 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
129 odpowiedzi
LAMC_10
2
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
30
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1282 Culés
0
Lidl czy Biedronka?
7
@barcelonaLM biedra
9
@barcelonaLM lidl
7
@barcelonaLM tylko Lidl, nie cierpię tego syfu i nieogarnięcia w biedronce.
5
@barcelonaLM lidl
5
@barcelonaLM Lidl to top
4
@patry295 Biedronka.
2
@barcelonaLM Dino:)
0
@barcelonaLM ja Lidl :D
5
@barcelonaLM Lidl, zdecydowanie. Biedronka to jak dla mnie jakieś dziwne utożsamienie januszostwa pod względem kiepskich produktów, taniości, a więc i często niskiej jakości. Z plusów to niezłe pieczywo, ale też wiele razy byłem świadkiem totalnego nieogarnięcia w paru Biedronkach, gdzie mnóstwo much latało w środku gdzie wykładają pieczywo... Krótko mówiąc nie lubię Biedronki, kojarzy mi się z niską jakością.
1
@macio_944 Zgadzam się w 100%
1
@barcelonaLM I to i to. Najkorzystniej jest mieszać ;)
1
@barcelonaLM w lidlu nje natrafilem na zepsutego steka, w biedronce wielokrotnie. I zdecydowanie mniej oszukuja na promocjach.