La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

0

A moim zdaniem nie ma szans żeby Laporta zwolnił Koemana, bo po pierwsze nie mamy kasy żeby mu za to zapłacić, a po drugie chyba żaden myślący logicznie trener nie przyjdzie teraz do takiego szamba jakim jest obecnie Barcelona. Jesteśmy więc skazani na odyńca, chyba że w końcu nie wyczymie i sam się zwolni, w co wątpię patrząc na to jak z premedytacją próbuje wk... Laportę tymi swoimi idiotycznymi wypowiedziami na konferencjach i grając na zwolnienie.

0

@skakun95 nawet trener Barcy B, ktokolwiek. Ta drużyna z Koemanem zmierza do nikąd. Nawet może nie być tej LE. A za to nawet będzie więcej niż 12 baniek odprawy.

0

@Pressinho wczoraj ktoś w sumie rzucił fajny pomysł - nie zwalniać Koemana tylko go zawiesić, a drużynę niech prowadzi Schreuder. I mnie się taki pomysł podoba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?